Výroba kovaných brán a plotov

Pri rozhodovaní si môžete vybrať variantu ktorá vám najviac vyhovuje: hliníkové ploty a brány, kované ploty a brány.

Materiál: nerez, oceľ, hliník, kov.

V dnešnej dobe sú kované brány a ploty neoddeliteľnou súčasťou každého pekného domu. Každá brána či plot sú pozinkované, čo zaručuje dlhoročnú farebnú stálosť a odolnosť voči hrdzi. Okrem základnej kovanej brány si môžete vybrať aj lacnejšiu variantu a to v kombinácii oceľová konštrukcia a drevo, prípadne oceľová konštrukcia a plech.

Realizujem e aj výrobu posuvných a samonosných brán. Ku každej bráne je možnosť zakúpenia motora na diaľkové ovládanie a jeho montáže.

Doba dodania sa pri každom výrobku líši od náročnosti práce, avšak na kvalitnú bránu treba počítať s dodaním minimálne 3 - 4 týždne.
Nakoľko ku každému domu, chate či záhrade sa hodí iný typ brány alebo plotu, radi vám s výberom materiálu pomôžeme a poradíme.

Napíšte nám

Schody a zábradlia

Venujeme sa výrobe interiérových a exteriérových schodov a zábradlí a balkónových zábradlí. V modernej domácnosti nesmie chýbať pekné zábradlie či schody. Kované zábradlie má jedinečný moderný štýl. Vyrobíme samostatné schody alebo vrátane originálneho zábradlia. Podľa vášho želania si môžete vybrať materiál aj v kombinácii napr. s drevom či sklom. Každé zábradlie je možné taktiež pozinkovať čo zaručuje dlhoročnú odolnosť voči hrdzi a kvalitný farebný nástrek zaručí farebnú stálosť.

Napíšte nám

Atypické konštrukcie z kovu

Podľa želania vyrobíme akúkoľvek konštrukciu (mreže, stojany, prístrešky, terasy...) pre váš dom či firmu.

Napíšte nám